اگر شما هم قصد خرید کیسه پرکن ولوبگ را دارید به ابراماشین خوش آمدید!

ماشین آلات پرکن پودر و متناسب با نوع کیسه ولوبگ و به دلیل تنوع تولید بر اساس تعداد نازل، سرعت دستگاه و سایر جزئیات اختصاصی ، در مدل های محتلف به بازار عرضه میشوند.

 در نتیجه به معرفی مدل های مختلف دستگاه شرکت ابراماشین برای خرید کیسه پرکن ولوبگ میپردازیم :

شرکت ماشین سازی ابرا ماشین با بیش از 17 سال سابقه تولید ماشین آلات صنعتی ، همواره با به روز نگه داشتن دانش و تکنیک خود، سعی در تولید محصولات داخلی با کیفت و قابل رقابت با مشابه خارجی آن داشته است.

کارشناسان مجموعه ابراماشین ، با طراحی ماشین آلات خود به صورت انحصاری و بهترین کارآیی را برای شما مشتریان عزیز در نظر میگیرند. اما کلیه طرح های ماشین آلات ما به مرحله ثبت کشوری طرح صنعتی رسیده. و گام به گام به سوی پیشرفت قدم برمیداریم. و کلیه محصولات ابرا ماشین دارای گارانتی 12 ماهه میباشد. کارشناسان و تکنسین های ابراماشین ، آماده ارائه خدمات طراحی و ساخت انواع ماشین آلات پرکن و نوار نقاله و میکسرها به شما بزرگواران هستند.

درنتیجه برای خرید کیسه پرکن ولوبگ مورد نظر خود میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. و تا بهترین گزینه را به شما پیشنهاد دهند.

برای سفارش و خرید کیسه پرکن ولوبگ با ابراماشین تماس بگیرید !

بروشور توربینی دو نازل مدل P.F -V.B2 - T.A

مکانیزم دستگاه های کیسه پرکن ولو دار بسته به پودر ، وزن کیسه و تعداد نازل و شرایط تعیین کننده دیگر از جمله نیاز کارفرما به روش های گوناگونی تولید میشوند. که سیستم پرکن توربینی یکی از این روش هاست؛ این سیستم دارای یک پروانه مرکزی است. که با سرعت بالا، ( حدود 700 دور در دقیقه) میچرخد. و این دستگاه به وسیله نیروی گریز از مرکز پروانه و به کمک باد، عمل پرکردن را انجام میدهد .

نمای بالا

نمای پشت

نمای پهلو

نمای رو به رو

نمای پرسپکتیو

جدول مشخصات فنی

  • قطعاتی از قبیل توربین ها و نازل ها از روش مدل سازی شده میباشد. و از روش های آهنگری و جوشکاری استفاده نشده است. زیرا خطای کار در نوع ساخت آهنگری این دستگاه ها بسیار بیشتر است.

ولوبگ پرکن مدل P.F - V.B1 - CW.G

کیسه های ولوبگ به صورت پاکتی تولید میشوند و فقط یک ورودی از گوشه باز، برای پرکردن مواد دارند. و فلپ داخلی ورودی این کیسه ها به صورت یک شیر یک طرفه عمل میکند. که پس از پر شدن به طور خودکار بسته میشود. اما بدیهی است. که برای استفاده از این کیسه ها، به دستگاه پرکن مخصوص این نوع از کیسه ها نیاز داریم .

ماشین آلات کیسه پرکن ولوبگ به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند. اول مدل کیسه توزین مثل انواع توربینی یا اسکرو ثقلی. و در مدل دوم، کیسه ها بر روی صفحه توزین قرار ندارد. درنتیجه توزین در بخش جدای هاپر توزین، وزن کشی میشود. و وزن نهایی توسط مکانیزم دیگری مثل ) نازل یا آگر…( وارد کیسه میشود که حسن توزین در هاپر همین است در نتیجه آن میتوان به دقت بالا در وزن کشی و خطای وزنی در حدود 20 گرم دست یافت.

با توجه به مکانیزم پیشران مواد به سمت هاپر توزین، خود سیستم هاپر توزین نیز به دو دسته تقسیم میشود: هاپر توزین با سیستم اسکرو و هاپر توزین با سیستم  CUT GATE.

نمای بالا

نمای پایین

نمای پهلو

نمای پرسپکتیو

نمای رو به رو

برای خرید کیسه پرکن ولوبگ به ابراماشین مراجعه کنید

جدول مشخصات فنی

  • قابلیت نصب اسکرو.که جهت افزایش ظرفیت تا 120 کیسه در ساعت است.

  • طراحی بدنه، تماما برش لیزری بوده. و از روش پروفیل و آهنگری استفاده نشده است.

  • استفاده از سیستم PLC و HMI و استپ موتور جهت کنترل بهتر فرآیند.

  • قابلیت پشتیبانی اتوماسیون از راه دور با استفاده از اینترنت.

  • مونتاژ پیچ و مهره ای کل دستگاه : این قابلیت باعث میشود. که چنانچه در اثر سایش آگر، قسمت هایی از دستگاه مستهلک شوند. به راحتی میتوان با خدماتی که سازنده ارائه میدهد. و بدون هیچ عملیات جوش و برش، تنها با باز و بسته کردن چند عدد پیچ و مهره میتوان قطعه مستهلک را تعویض کرد.

برای سفارش و خرید کیسه پرکن ولوبگ با ابراماشین تماس بگیرید !