کیسه پرکن

 شرکت ابرا ماشین سازنده تخصصی دستگاه های کیسه پرکن و تجهیزات فرآوری – انتقال  و توزین پودر می باشد که توانسته کیفیت محصول خود را نزدیک به محصولات مشابه خارجی کند.

در این راستا شرکت ابرا ماشین توانسته دستگاه دوخت حرارتی تمام اتوماتیک را بصورت کاملا نوآورانه ساخته و روانه بازار تولید کند.

اصطلاح کیسه پرکن یا همان دستگاه کیسه پرکن برای پر کردن موادی استفاده می شود که تقریبا عاری از رطوبت و یا حد اکثر 3 در صد رطوبت داشته باشد

این دستگاه ها تنها مواد پودری را پر نمی کنند. بلکه توانایی پر کردن مواد گرانولی را دارد. حتی مواد دارای دانه بندی نا منظم (مثل شن و ماسه و سنگ ریزه) را می تواند پر کند.

البته در طراحی اولیه کیسه پرکن باید حد اکثر سایز دانه بندی و بد ترین شکل هندسی دانه بندی را لحاظ کرد که در غیر این صورت اسکرو دستگاه گیر پاچ می کند.

برای پر کردن محصولاتی که دانه بندی خیلی درشتی و نامنظمی دارند ( مثل خرده سنگ ) از سیستم پرکن نوار نقاله ای استفاده می شود

معمولا مواد پودری دانه درشت را در کیسه های دهانه باز و توسط دستگاه کیسه پرکن دهانه باز پر می کنند. پودر هایی با دانه بندی ریز را در کیسه های دهانه بسته یا همان کیسه های سیمانی و ولو بگ و توسط دستگاه ولوبگ پر می کنند.

شرکت ابرا ماشین می تواند با طراحی دستگاهی منحصر به فرد مشکل مواد با دانه بندی درشت را حل کند. ما می توانیم  مواد با دانه بندی درشت را نیز در بسته بندی شکیل ولوبگ استفاده کنیم.

ارتفاع دستگاه

ارتفاع هر دستگاه با توجه به این که تک نازل (پخش کن ندارد ) یا دو نازل (دارای پخش کن )می تواند 150 یا 300 سانتیمتر باشد.

سرعت پر شدن

سرعت پر شدن هر کیسه به این بستگی دارد که کیسه دهانه باز باشد یا ولوبگ. در مدل دهانه باز سرعت پر شدن برای هر کیسه 7 ثانیه است. برای مدل ولو بگ این زمان 10 ثانیه برای هر کیسه است.

دقت توزین

دقت توزین در حدود مثبت و منفی دو درصد می باشد. از انجا که در ساخت شاسی تفکیک لو دسل از قسمت های متحرک صورت گرفته است، این قضیه باعث بالا رفتن دقت شده است.

ابعاد دستگاه

با توجه به مدل و نوع متغییر است.

ارتفاع دستگاه

برای ولوبگ 180 است. و برای مدل دهانه باز 150 می باشد.

رنگ دستگاه

رنگ دستگاه کوره ای و رنگ های پودری مقاوم می باشد.

سرعت پر کردن مواد

سرعت پر کردن برای دهانه باز 10 ثانیه است. و برای کیسه ولوبگ 20 ثانیه می باشد.

تلرانس دستگاه

+و- 1 درصد می باشد.

گارانتی

دستگاه به مدت یک سال از تاریخ نصب دارای گارانتی می باشد.

شاسی دستگاه

شاسی دستگاه از پروفیل سنگین بوده می باشد. و توسط پیچ های رگلاژ در موقعیت  خود کاملا تراز قرار دارد.

قطعات برقی

قطعات برقی عموما از اجناس هیوند و مارک های در این سطح استفاده ب استفاده می شود ولی با توجه به سفارش مشتری می توان از اجناس اروپایی نیز استفاده کرد.

شرایط تحویل

50 روز بعد از عقد قرارداد.

نوشتهٔ بعدی
دستگاه کیسه پرکن ولوبگ

به اشتراک بگذارید

آخرین دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed