میکسر پدل بلندر

دستگاه میکسر پدل بلندر از یک مخزن افقی U شکل و یک همزن پارویی تشکیل می شود.

دستگاه پدل بلندر

همزن پدل بلندر شامل چندین پدل است که به شفت میانی متصل می باشند و برای حرکت مواد در جهت های جانبی مخالف و شعاعی قرار دارند.

یک دسته از پدل ها در جهت عقربه ساعت و دسته دیگر در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخند. به این صورت عمل مخلوط کردن انجام می گردد.

میکسر پدل بلندراین میکسر ها در بسیاری از ابعاد قابل ارائه می شوند. توجه ما به جزئیات دقیق است زیرا هر جزئیات در طراحی و ساخت به معنای افزایش ارزش تولید برای کاربر نهایی است.

موارد استفاده از میکسر پدل بلندر

دستگاه پدل بلندر به طور معمول در مواردی استفاده می شود که مواد که می خواهیم ترکیب شوند شکننده و یا ناپایدار باشند. وهمچنین مواقعی که به اندازه 15٪ از ظرفیت کل دستگاه میکسر صنعتی استفاده می شود، از این نوع دستگاه میکسر پودری استفاده می نماییم.

نحوه عملکرد میکسر پودری با همزن پارویی

در میکسر پدل بلندر در اطراف شفت دو نوع پدال پارویی کوچک و بزرگ قرار دارند.

هنگامی که شروع کار میکسر موتور گیربکس با دور پایین شفت را به حرکت در می اورد. پدال های اطراف محور شف در دو جهت مخالف یک دیگر به چرخش در می آیند.

یعنی یک دسته از پدال ها در جهت عقر به های ساعت و دسته دیگر در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخند. به این طریق مواد درون مخزن به صورت یکنواخت با هم ترکیب می شوند.

در این نوع میکسر نیز در صورت نیاز، امکان اضافه کردن مخزن و پمپ اسانس پاش برای افزودن اسانس مورد نظر به مواد ترکیبی وجود دارد.

میکسر پدل بلندر

مشخصات فنی دستگاه میکسر پدل بلندر ارائه شده توسط شرکت ابراماشین

شرکت ابراماشین در تولید این نوع از دستگاه میکسر پودری از مشخصات و قابیلت های ذیل برای دستگاه میکسر خود استنفاده می نماید:

 • دستگاه پدل بلندر نیز از استیل ضد زنگ و ضد خش  304 یا 316 طراحی و تولید می شود. البته در صورت سفارش مشتری امکان تولید این میکسر از آهن نیز وجود دارد.
 • در صورت لزوم و بنابر سفارش مشتری قابلیت نصب اسانس پاش بر روی این نوع دستگاه میکسر پودری وجود دارد.
 • حجم مخزن این دستگاه میکسر با همزن پارویی با توجه به سفارش و نیاز مشتری طراحی می شود.
 • دریچه خروجی مواد بنابر سفارش مشتری می تواند در دستگاه پدل بلندر مانند دستگاه های میکسر دیگر، این امکان وجود دارد که دریچه به صورت دستی یا کاملا اتوماتیک طراحی شود.
 • در دستگاه پدل بلندر امکان نصب سنسور برای افزایش ایمنی در هنگام کار بر روی دستگاه میکسر وجود دارد. و همچنین مانند انواع دیگر دستگاه میکسر پودری تولید شده توسط این شرکت، قابلیت افزودن اینورتر جهت کنترل سرعت وجود دارد.
 • شرکت ابراماشین، بنابر فعالیت و نیاز مشتری این امکان را میسر کرده است تا دستگاه میکسر پودری صنعتی به صورت دو جداره تولید شود.
نوشتهٔ پیشین
میکسر ریبون بلندر
نوشتهٔ بعدی
نوار نقاله

به اشتراک بگذارید

آخرین دیدگاه‌ها

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fill out this field
  Fill out this field
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
  You need to agree with the terms to proceed