ماشین آلات پرکن پودر، متناسب با نوع کیسه ولوبگ، به دلیل تنوع تولید بر اساس تعداد نازل، سرعت دستگاه و سایر جزئیات اختصاصی ، در مدل های محتلف به بازار عرضه میشوند.

در ادامه به معرفی مدل های مختلف دستگاه های شرکت ابرا ماشین میپردازیم :

بروشور توربینی دو نازل مدل P.F -V.B2 - T.A

مکانیزم دستگاه های کیسه پرکن ولو دار بسته به پودر ، وزن کیسه، تعداد نازل و ش ا ریط تعیین کنندهدیگر از جمله نیاز کارفرما به روش های گوناگونی تولید میشوند. سیستم پرکن توربینی یکی از این روش هاست؛ این سیستم دارای یک پروانه مرکزی است که با سرعت بالا، ( حدود 700 دور در دقیقه) میچرخد. این دستگاه به وسیله نیروی گریز از مرکز پروانه و به کمک باد، عمل پرکردن ا ر انجام میدهد .

نمای بالا

نمای پشت

نمای پهلو

نمای رو به رو

نمای پرسپکتیو

جدول مشخصات فنی

  • قطعاتی از قبیل توربین ها و نازل ها از روش مدل سازی شده میباشد و از روش های آهنگری و جوشکاری استفاده نشده است.

ولوبگ پرکن مدل P.F - V.B1 - CW.G

کیسه های ولوبگ به صورت پاکتی تولید میشوند و فقط یک ورودی از گوشه باز، برای پرکردن مواد دارند. فلپ داخلی ورودی این کیسه ها به صورت یک شیر یک طرفه عمل میکند و پس از پر شدن به طور خودکار بسته میشود. ابدیهی است که این کیسه ها برای استفاده از این کیسه ها، به دستگاه پرکن مخصوص این نوع از کیسه ها نیاز داریم .

 

ماشین آلات پرکن کیسه های ولودار به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند: اول مدل کیسه توزین مثل انواع توربینی یا اسکرو ثقلی ؛ و در مدل دوم، کیسه ها بر روی صفحه توزین قرارندارد و توزین در بخش جدای هاپر توزین، وزن کشی میشود، و وزن نهایی توسط مکانیزم دیگری مثل )نازل یا آگر…( وارد کیسه میشود. حسن توزین در هاپر این است که میتوان به دقت بالا در وزن کشی و خطای وزنی در حدود 20 گرم دست یافت.

 

با توجه به مکانیزم پیشران مواد به سمت هاپر توزین، خود سیستم هاپر توزین نیز به دو دسته تقسیم میشود: هاپر توزین با سیستم اسکرو و هاپر توزین با سیستم CUT GATE

نمای بالا

نمای پایین

نمای پهلو

نمای پرسپکتیو

نمای رو به رو

جدول مشخصات فنی

  • قابلیت نصب اسکرو جهت افزایش ظرفیت تا 120 کیسه در ساعت.

  • طراحی بدنه، تماما برش لیزری بوده و از روش پروفیل و آهنگری استفاده نشده است.

  • استفاده از سیستم PLC و HMI و استپ موتور جهت کنترل بهتر فرآیند.

  • قابلیت پشتیبانی اتوماسیون از راه دور با استفاده از اینترنت.

  • مونتاژ پیچ و مهره ای کل دستگاه : این قابلیت باعث میشود چنانچه در اثر سایش آگر، قسمت هایی از دستگاه مستهلک شوند؛ به راحتی میتوان با خدماتی که سازنده ارائه میدهد، بدون هیچ عملیات جوش و برش، تنها با باز و بسته کردن چند عدد پیچ و مهره میتوان قطعه مستهلک را تعویض کرد.

برای سفارش محصول با ابراماشین تماس بگیرید !