دستگاه کیسه پرکن

اصطلاح کیسه پرکن یا همان دستگاه کیسه پرکن برای پر کردن موادی استفاده می شود که تقریبا عاری از رطوبت و یا حد اکثر 3 در صد رطوبت داشته باشد

این دستگاه ها تنها مواد پودری را پر نمی کنند بلکه توانایی پر کردن مواد گرانولی و حتی موادی که دانه بندی نا منظم (مثل شن و ماسه و سنگ شکسته ) دارند را می تواند پر کند

البته در طراحی اولیه کیسه پرکن باید حد اکثر سایز دانه بندی و بد ترین شکل هندسی دانه بندی را لحاظ کرد که در غیر این صورت اسکرو دستگاه گیر پاچ می کند.

معمولا مواد پودری دانه درشت را در کیسه های دهانه باز و توسط دستگاه کیسه پرکن دهانه باز پر می کنند و پودر هایی با دانه بندی ریز را در کیسه های دهانه بسته یا همان کیسه های سیمانی و ولو بگ و توسط دستگاه ولوبگ پر می کنند.

شرکت Ebramachine توانسته با طراحی دستگاهی منحصر به فرد مشکل مواد با دانه بندی درشت را حل کند و می توانیم  مواد با دانه بندی درشت را نیز در بسته بندی شکیل دهانه بسته داشته باشیم .

ارتفاع دستگاه : ارتفاع هر دستگاه بسته به این که تک نازل (پخش کن ندارد ) یا دو نازل (دارای پخش کن )می تواند 150 یا 300 سانتیمتر باشد.

سرعت پر شدن : سرعت پر شدن هر کیسه به این بستگی دارد که کیسه دهانه باز باشد یا دهانه بسته در مدل دهانه باز سرعت پر شدن برای هر کیسه 7 ثانیه است و برای مدل ولو بگ یا دهانه بسته این زمان 10 ثانیه برای هر کیسه است.

دقت توزین :دقت توزین در حدود + و – 2 درصد می باشد و از انجا که در ساخت شاسی تفکیک لو دسل از قسمت های متحرک صورت گرفته این قضیه باعث بالا رفتن دقت شده است.

 

ابعاد دستگاه :با توجه به مدل و نوع متغییر است.

 

ارتفاع دستگاه : 180 برای دهانه بسته و 150 برای مدل دهانه باز می باشد.

 

رنگ دستگاه :  رنگ دستگاه کوره ای و رنگ های پودری مقاوم می باشد.

 

سرعت پر کردن مواد : سرعت پر کردن برای دهانه باز 10 ثانیه و برای دهانه بسته 20 ثانیه می باشد.

تلرانس دستگاه : +و- 2 درصد می باشد.

 

گارانتی : دستگاه به مدت یک سال از تاریخ نصب دارای گارانتی می باشد.

 

شاسی دستگاه : شاسی دستگاه از پروفیل سنگین بوده و توسط پیچ های رگلاژ در موقعیت  خود کاملا تراز قرار گرفته است.

قطعات برقی : قطعات برقی از مارک های هیوندا-تله مکانیک-ال اس و سایر مارک های معتبر است.

شرایط تحویل : 50 روز بعد از عقد قرارداد.

 

فهرست