کیسه پرکن

d

 شرکت ابرا ماشین سازنده تخصصی دستگاه های کیسه پرکن و تجهیزات فرآوری – انتقال  و توزین پودر می باشد که توانسته کیفیف محصول خود را نزدیک به محصولات مشابه خارجی کند.

در این راستا شرکت ابرا ماشین توانسته دستگاه دوخت حرارتی تمام اتوماتیک را بصورت کاملا نوآورانه ساخته و روانه بازار تولید کند.

اصطلاح کیسه پرکن یا همان دستگاه کیسه پرکن برای پر کردن موادی استفاده می شود که تقریبا عاری از رطوبت و یا حد اکثر 3 در صد رطوبت داشته باشد

این دستگاه ها تنها مواد پودری را پر نمی کنند بلکه توانایی پر کردن مواد گرانولی و حتی موادی که دانه بندی نا منظم (مثل شن و ماسه و سنگ شکسته ) دارند را می تواند پر کند.

البته در طراحی اولیه کیسه پرکن باید حد اکثر سایز دانه بندی و بد ترین شکل هندسی دانه بندی را لحاظ کرد که در غیر این صورت اسکرو دستگاه گیر پاچ می کند.

معمولا مواد پودری دانه درشت را در کیسه های دهانه باز و توسط دستگاه کیسه پرکن دهانه باز پر می کنند و پودر هایی با دانه بندی ریز را در کیسه های دهانه بسته یا همان کیسه های سیمانی و ولو بگ و توسط دستگاه ولوبگ پر می کنند.

شرکت Ebramachine توانسته با طراحی دستگاهی منحصر به فرد مشکل مواد با دانه بندی درشت را حل کند و می توانیم  مواد با دانه بندی درشت را نیز در بسته بندی شکیل دهانه بسته داشته باشیم .

ارتفاع دستگاه : ارتفاع هر دستگاه بسته به این که تک نازل (پخش کن ندارد ) یا دو نازل (دارای پخش کن )می تواند 150 یا 300 سانتیمتر باشد.

سرعت پر شدن : سرعت پر شدن هر کیسه به این بستگی دارد که کیسه دهانه باز باشد یا دهانه بسته در مدل دهانه باز سرعت پر شدن برای هر کیسه 7 ثانیه است و برای مدل ولو بگ یا دهانه بسته این زمان 10 ثانیه برای هر کیسه است.

دقت توزین :دقت توزین در حدود + و – 2 درصد می باشد و از انجا که در ساخت شاسی تفکیک لو دسل از قسمت های متحرک صورت گرفته این قضیه باعث بالا رفتن دقت شده است.

ابعاد دستگاه :با توجه به مدل و نوع متغییر است.

ارتفاع دستگاه : 180 برای دهانه بسته و 150 برای مدل دهانه باز می باشد.

رنگ دستگاه :  رنگ دستگاه کوره ای و رنگ های پودری مقاوم می باشد.

سرعت پر کردن مواد : سرعت پر کردن برای دهانه باز 10 ثانیه و برای دهانه بسته 20 ثانیه می باشد.

تلرانس دستگاه : +و- 2 درصد می باشد.

گارانتی : دستگاه به مدت یک سال از تاریخ نصب دارای گارانتی می باشد.

شاسی دستگاه : شاسی دستگاه از پروفیل سنگین بوده و توسط پیچ های رگلاژ در موقعیت  خود کاملا تراز قرار گرفته است.

قطعات برقی : قطعات برقی از مارک های هیوندا-تله مکانیک-ال اس و سایر مارک های معتبر است.

شرایط تحویل : 50 روز بعد از عقد قرارداد.

فهرست