دستگاه کیسه پر کن دهانه باز مجهز به هاپر توزین

کیسه پرکن

دستگاه کیسه پر کن وزنی با مخزن توزین نوعی از دستگاه کیسه پر کن است که مجهز به یک مخزن است که دارای دریچه تخلیه و دهانه ورودی مربوطه می باشد و بر روی لودسل هایی سوار است که بتوانیم وزن مواد درون آن را به طور دقیق مشاهده نماییم و محل قرار گیری آن بعد از خروج مواد از اسکرو تغزیه و قبل از محل کیسه گیری می باشد.

نحوه عملکرد دستگاه کیسه پر کن با مخزن توزین

نحوه عملکرد دستگاه کیسه پر کن دارای مخزن توزین به این صورت است که ابتدا دریچه زیر مخزن توزین بسته و سپس عملیات بارگیری از طریق اسکرو تغذیه انجام می شود بعد از این که لودسل های موجود زیر این مخزن عمل وزن کشی و دستور توقف اسکرو تغذیه را دادند از طریق فرمان پی ال سی دریچه زیر باز شده و مواد درون مخزن توزین به پاکت یا کیسه ریخته می شود.

مزایای دستگاه کیسه پرکن با مخزن توزین نسبت به دستگاه ولوبگ بدون مخزن نوزین:

  1. دستگاه کیسه پر کن مخزن توزین دار می تواند وزن کشی دقیق تری داشته باشد.
  2. با افزایش تعداد مخزن توزین در یک دستگاه کیسه پر کن می توان به ظرفیت تولید خیلی بالایی رسید.
  3. در این دستگاه کیسه پر کن خطای انسانی دست کارگر بر روی وزن کشی تاثیری نخواهد داشت.
  4. در نوع دستگاه کیسه پر کن دارای مخزن توزین، بدون ایجاد خطای وزنی ته کیسه می تواند روی نوار باشد و بعد از پر شدن کیسه از ارتفاع روی نوار سقوط نخواهد کرد که این سقوط و ضربه از کف پاکت در برخی از موارد می تواند مشکل ساز باشد.

معایب دستگاه با مخزن توزین نسبت به دستگاه بدون مخزن توزین

  1. قیمت تمام شده دستگاه کیسه پر کن دارای مخزن توزین نسبت به دستگاه کیسه پر کن بدون مخزن بالاتر است .
  2. ارتفاع تمام شده دستگاه کیسه پر کن دارای مخزن توزین بلندتر از دستگاه کیسه پرکن بدون مخزن توزین می باشد.

لازم به ذکر است شرکت ابراماشین در زمینه تولید هر دو نوع دستگاه کیسه پر کن دارای مخزن توزین و دستگاه کیسه پر کن بدون مخزن توزین فعالیت دارد. شما می توانید با توجه به سنجیدن نیاز خود و با بررسی کردن معایب و مزایای هر یک از دستگاه های کیسه پر کن، دستگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای مشاوره و انتخاب مناسب دستگاه پر کن دارای مخزن توزین یا دستگاه کیسه پر کن بدون مخزن توزیم می توانید با کارشناس فروش ما تماس حاصل فرمایید.  کارشناسان فروش ما به صورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره به شما می باشند.

فهرست