نوار دوخت کیسه

بعد از پر شدن کیسه ها در دستگاه با توجه به نوع پاکت و کیسه مصرفی می بایست یکی از روشهای زیر را جهت بستن درب کیسه ها استفاده کنیم که نوع و روش آن بستگی به نوع پاکت و مقدار ظرفیت تولیدی دارد.

خوشبختانه این شرکت با نوآوری هایی که در این زمینه داشته توانسته دو دستگاه زیر را جهت تسهیل در امر دوخت طراحی و به مرحله تولید برساند.

نوآوری اول: این شرکت توانسته با استفاده از تغییراتی در سیستم چرخ دوخت دستی و اضافه کردن یک سری تجهیزات  ویژه به همراه نوار نقاله شرایطی را فراهم کند که تولید کننده های محترم بتوانند با هزینه معقول چرخ دوخت دستی خود را به چرخ دوخت تمام اتوماتیک تبدیل کنند. در این راستا این شرکت آماده همکاری لازم با تولید کنندگان محترم می باشد.

نوآوری دوم: همچنین این شرکت توانسته با حل مشکل دوخت حرارتی که برای پاکت های نایلونی آغشته به گرد و خاک وجود داشت و گرد و خاک اجازه نمی داد که با دوخت حرارتی دستی این عمل را انجام داد.این مشکل را از میان برداشته و دستگاه تمام اتوماتیکی را طراحی و ساخته ایم که بتواند در خروجی دستگاه کیسه پرکن قرار بگیرد و عمل بستن سر کیسه های نایلونی را با سرعت بالا، نیروی کارگری کم و کیفیت بالا انجام دهد.

بنابراین جهت مشاهده محصول فوق حتما با کارشناس فنی شرکت تماس حاصل نمایید.

فهرست