دستگاه کیسه پرکن ولوبگ

کیسه پرکن ولوبگ
کیسه پرکن ولوبگ
کیسه پرکن ولوبگ 1

در لاتین ولو به معنی شیر و بگ به معنی کیسه یا پاکت است بنابراین ولو بگ به معنی کیسه های شیر دار یا به عبارتی کیسه مجهز به شیر یک طرفه است .

نحوه عملکرد ولو کیسه ها : عملکرد آن به این گونه است که با ورود نازل ( لوله دستگاه ) به داخل کیسه مکانیزم ساخت کیسه به گونه ای طراحی شده است که اجازه ورود مواد به داخل پاکت داده می شود و زمانی که لوله از دستگاه خارج شد با فشار خود مواد داخل کیسه راه خروج مواد به بیرون از کیسه بسته می شود و اصطلاحا کیسه ها آب بندی می شوند.

ظرفیت کیسه های ولو بگ : کیسه های ولوبگ یا همان پاکت های ولو بگ در کوچکترین ظرفیت یعنی 5 کیلوگرم تا بزرگترین ظرفیت یعنی  50 کیلو گرم ساخته می شود.

لوله یا نازل وارد شونده به کیسه : معمولا لوله یا نازل در دو نوع لوله قطر6 سانتی و لوله قطر 8 سانتی ساخته می شود که هریک نسبت به دیگری مزایا و معایب خاص ود را دارند .

لوله قطر 6 سانت مناسب برای پرکردن مواد داخل کیسه های کوچک (تا ظرفیت 20 کیلو ) و لوله قطر 8 سانت مناسب برای پرکردن مواد داخل کیسه های بزرگتر (25 کیلو تا 50 کیلو ) است.

توجه : هر چقدر عرض کیسه بزرکتر باشد لوله بزرگتری می تواند بعنوان نازل قرار گیرد که این موضوع باعث میشود سرعت تخلیه دستگاه بیشتر شود.

-در کیسه های ولو بگ نیاز به وجود کارگر ثانویه برای دوختن سر کیسه ها  نمی باشد

-بسته بندی کیسه های ولو بگ به دلیل مکعبی بودن بسیار شکیل تر از کیسه های معمولی است که نیاز به دوخت دارند.

دقت توزین : اگر شاسی دستگاه این قابلیت را داشته باشد که اجازه ندهد لرزه های تولید شده در قسمت های گردان و متحرک وارد مجموعه لودسل ها شود انگاه امکان داشتن یک ترازوی خوب مهیا می شود.بنابر این دستگاه های ساخت شرکت رسپینا با استفاده از تکنیک فوق این امکان را فراهم کرده است که دستگاه تلرانس بسیار خوبی داشته باشد.

 

ارتفاع دستگاه : با توجه به این که دستگاه دارای قیف باشد یا نه ارتفاعش متغییر است و تک نازله یا دو نازله بودن نیز در ارتفاع دستگاه موثر است.

 

سرعت پر کردن : سرعت پر شدن کیسه های ولو بگ به دلیل داشتن دهانه ورودی کوچک معمولا کمتر از کیسه های دهانه باز است بنابر این سرعت پر شدن کیسه های دهانه باز 10 ثانیه وکیسه های دهانه بسته 20 ثانیه می باشد.

 

مدت زمان تحویل دستگاه : 30 روز کاری بعد از بستن قرار داد و وصول اولین پیش پرداخت.

 

رنگ دستگاه : رنگ دستگاه  به صورت سفارشی می تواند درست شود ولی در حالت کلی رنگ دستگاه ها تماما رنگ کوره ای مقاوم است.

 

شاسی دستگاه : شاسی دستگاه به گونه ای است که بتوان دستگاه را تراز در موقعیت خود نصب کند.

 

مدت زمان گارانتی : گارانتی دستگاه یک ساله بوده و در صورتی اعتبار دارد که دستگاه را یکی از پرسنل شرکت راه اندازی کرده باشد.

فهرست